Objavljeno: 29.1.2020.

Poziv na predavanje "Ishrana muznih grla"

Poziv zainteresovanim proizvođačima mlijeka iz Srednjebosanskog Kantona

PREDAVANJA NA TEMU
ISHRANA MUZNIH GRLA
Prof. dr. Darko Grbeša, konsultant Sweden/USAID FARMA II projekta

Poštovani,

Pozivamo Vas da posjetite predavanje na temu „Ishrana muznih grla“, koje ima za cilj unaprijediti praksu proizvođača mlijeka vezanu za ishranu muznih grla s ciljem povećanja količine i kvaliteta proizvedenog mlijeka. Predavanja će održati prof. dr. Darko Grbeša, eminentni stručnjak iz ove oblasti.

U uvodnom dijelu predavanja predstavnik Sweden/USAID FARMA II projekta će predstaviti dosadašnje i planirane aktivnosti projekta, te pojasniti kakvu podršku projekat pruža na terenu.

Predavanja će se održati 03.02.2020 godine u Općinskoj sali Vitez (Stjepana Radića 1)  sa početkom od 14 časova.

Partneri u organizaciji ovih predavanja su mljekare, zadruge i općinske/gradske službe sa područja Srednjebosanskog Kantona.

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati putem adrese
info@farmabih.ba.

Radujemo se Vašem dolasku!