Objavljeno: 25.2.2020.

POZIV na "edukaciju o zimskoj rezidbi voća"

Obavještavaju se svi zainteresirani, fizička i pravna lica s područja općine Vitez, a i šire  da  će u utorak 03. 03. 2020  godine u 10:00 sati u Sali općine Vitez biti održana edukacija o zimskoj rezidbi voća . Svi zainteresovani su dobro došli.

Organizator edukacije je Općina Vitez.

Predavač će diplomirani inženjer agronomije Asad Jelešković iz udruženja „Voćar“ Drina iz Goražda.

Sadržaj prezentacije je slijedeći:

- Godišnjak radova u voćnjaku,
- Zaštita voćnjaka ,
- Rezidba, praktično na terenu.

Za sve detalje i dodatne informacije otvoreni su kontakt telefoni Službe za poduzetništvo i lokalni razvoj Općine Vitez, Sivro Jusuf  i Toljušić Robert 030 718 217.

POMOĆNIK NAČELNIKA

Muhamed Rebihić dipl. ing. maš.