Objavljeno: 13.3.2020.

Obavijest vezana za Korona virus

Shodno Odluci  Ministarstva obrazovanja,znanosti,mladih,kulture i sporta br:03-34-12/20-7 od 12.3.2020.godine,te uputama kriznih stožera a vezano za Korona virus,obavještavamo sve sportske klubove, koji treniraju u Gradskoj sportskoj dvorani i drugim dvoranama kao i na otvorenom,da se u narednih 15 dana odgađaju svi treninzi i rekreacije.
 
Također se preporuča i kulturno umjetničkim društvima kao i svim drugim pojedincima i udrugama koje rade sa djecom i mladima da u narednih 15 dana odgode sve aktivnosti .
 
O daljnjim informacijama i uputama ćemo vas na vrijeme izvjestiti .
 
 
 
 
 

                                                                              OPĆINSKI NAČELNIK

                                                                       Tomislav Bošnjak Matić