Objavljeno: 24.6.2020.

U tijeku radovi na rekonstrukciji i uređenju Doma kulture u Vitezu-II faza

U tijeku su završni radovi na rekonstrukciji Doma kulture u Vitezu-II faza.
To je uspješan nastavak projekta uređenja ove zgrade i njenog okoliša  za koji su sredstva izdvojili Općina Vitez i Ministarstvo obrazovanja,znanosti,mladih, kulture i športa Kantona Središnja Bosna, putem natječaja za 2019.godinu.
Ovom prilikom želimo zahvaliti nadležnom ministarstvu što su prepoznali važnost ovoga projekta i dali nam financijsku  podršku u vrijednosti 9.000,00 KM.
 
Iskreno se nadamo da ćemo ovaj projekat (III faza) u cjelosti uspješno završiti do kraja 2020.godine na opće zadovoljstvo svih korisnika i građana općine Vitez a vjerujemo da će nas ministarstvo podržati i ovaj put u sklopu javnog poziva za 2020.godinu.


SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI