Objavljeno: 29.6.2020.

IZVOĐENJE RADOVA NA ADAPTACIJI SVLAČIONICA GRADSKOG STADIONA VITEZ

Dana 25.06.2020. godine Izvođač radova “SIGMA-SK” d.o.o. Zenica uveden je u posao na adaptaciji svlačionica gradskog stadiona. Vrijednost ugovorenih poslova je 13.572,00 KM, rok za završetak radova je 15 radnih dana. Sredstva za realizaciju ugovorenih poslova osigurana su od Kantonalnog ministarstva  obrazovanja, nauke, kulture i sporta iznos od 10.000,00 KM, preostali iznos od 3.572,00 KM osigurala je općina Vitez. Poslove nadzora obavlja “ARC PROJEKT” d.o.o. Vitez.
 
 

                                                                      POMOĆNIK  NAČELNIKA
                                                          

                                                                           Muhamed Rebihić