Objavljeno: 17.7.2020.

Učenici generacije 2019./2020.g.

Školska godina 2019./2020.g. završila je u vrlo neobičnim i nesvakidašnjim okolnostima koje je proizvela pandemija korona virusa.
Nastavu na daljinu učenici su uspješno pratili i svladali gradivo, te pokazali da su zajedno sa svojim učiteljima, nastavnicima, profesorima, ali i uz veliku pomoć roditelja položili ovaj test.
U prilog tome govori i činjenica da u ovoj školskoj godini imamo 42 učenika generacije na području općine Vitez.
Iz pet osnovnih škola s područja općine Vitez dolazi nam 35 učenika generacije, a 7 učenika generacije iz srednje škole.
Kroz skroman novčani izdatak iz Proračuna koji se izdvaja za ovu namjenu, načelnik općine Vitez svim uspješnim učenicima ukazao je da rad, trud i zalaganje se uvijek isplati.
Simbolične nagrade iz općine proslijedjene su ravnateljima škola, a isti su ih uručili uspješnim učenicima, na čemu im zahvaljujemo.

Ove godine nismo imali uobičajni prijem kao prethodnih godina iz razloga povećanog broja zaraženih u BiH, ali i preporuka nadležnih. Nismo željeli da bilo tko od učenika ima posljedice nakon prijema, stoga smo podjelu skromnih darova organizirali na navedeni način.

Učenicima želimo da nastave nizati uspjehe i dobre rezultate, a općina će nastaviti podržavati njihovo obrazovanje i ubuduće.

UČENICI  GENERACIJE 2019./2020.G.

3.  Lana Marković
  4.  Hrvoje Šarić
  5.  Anđela Škrobić