Objavljeno: 11.9.2020.

INFORMACIJA O ODRŽANOM SASTANKU U MZ KRUŠČICA

Služba za poduzetništvo i lokalni razvoj je organizirala sastanak za zainteresiranim stanovnicima MZ Kruščica za priključak na novoizgrađenu gradsku vodovodnu mrežu.
Sastanak je održan na platou ispred OŠ Kruščica u srijedu 09.09.2020.g.
Sastanku su prisustvovali predstavnici JKP „Vitkom” d.o.o. Vitez, vijećnici u OV Vitez sa područja MZ Kruščica Mirnes Livnjak i Đidić Muamer i Predsjednik OV Hidajet Sivro.
Prisutni su upoznati sa stanjem novoizgrađenog vodovodnog sistema u MZ Kruščica  i uslovima priključivanja korisnika na novoizgrađenu vodovodnu mrežu vodovoda Kruščica.
Općina Vitez je prenijela na upravljanje i korištenje novoizgrađene vodovodne sisteme Kruščica, Lupac i Bukve na  JKP „VITKOM” - te se svi zainteresirani za priključak mogu obratiti JKP „VITKOM” -u za dodatne informacije.
Također informacije se mogu dobiti i u  Službi za poduzetništvo i lokalni razvoj općine Vitez.

POMOĆNIK  NAČELNIKA

Muhamed Rebihić