Objavljeno: 4.12.2020.

Objava Odluke o izboru kandidata za dodjelu sredstava za poticaj razvoja biljne proizvodnje i realizaciju programa proljetne sjetve

Javni poziv za poticaj razvoja poljoprivredne proizvodnje i realizacija programa proljetne sjetve objavljen je dana 06.07.2020. godine.

Komisija u sastavu Robert Toljušić, Jusuf Sivro i Muamer Kargić je obradila prijave i sačinila listu uspješnih kandidata.
Dana 27.11.2020.godine na osnovu Zapisnika komisije o listi uspješnih kandidata Općinski načelnik je donio Odluku o izboru kandidata za dodjelu sredstava za poticaj biljne  proizvodnje i realizaciju programa proljetne sjetve.

OVDJE.

Protiv ove Odluke dopušteno je pravo prigovora Općinskom načelniku u roku od 7 dana od dana objavljivanja.

POMOĆNIK NAČELNIKA

Muhamed Rebihić