Objavljeno: 30.3.2021.

Priopćenje sa 2. sjednice Stožera/Štaba civilne zaštite Općine Vitez, održane 30.03.2021. godine

Nakon razmatranja trenutne epidemiološke situacije na području Općine Vitez, Stožer/Štab Civilne zaštite je ocijenio da se ista nije bitno promijenila u odnosu na situaciju od prethodno održane sjednice 25.03.2021. godine te da do daljnjeg na snazi ostaju sve mjere prema Zaključcima donesenim na njoj.
 
Na osnovu prijedloga JU Dom zdravlja Vitez, uz održane konsulatacije sa Sportskim organizacijama sa područja Općine Vitez, Stožer/štab je donio zaključak
 
da se Gradska sportska dvorana, u koju je smještena COVID ambulanta, zbog opasnosti od širenja zaraze, zatvara za sve sportske aktivnosti (treninge, natjecanja i sl.) narednih 14 (četrnaest) dana s mogućnošću daljnjeg produženja mjera shodno epidemiološkoj situaciji.