Objavljeno: 21.5.2021.

Obavijest o potpisivanju ugovora o stipendiranju

Obavještavamo sve studente dobitnike općinske stipendije za školsku 2020./2021. godinu da mogu potpisati ugovor o stipendiranju od 26.-28.05.2021.g. (srijeda, četvrtak i petak) u vremenskim intervalima od 8,00-10,00 h i od 13,00-14,30 h.
Ugovori se  potpisuju u uredu broj 204.
Prilikom dolaska u zgradu općine obavezno je javljanje kod portira i pridržavanje propisanih mjera zaštite zbog korona virusa tj. obvezno je nošenje maske.
 
Napomena: Ugovor o stipendiranju potpisuju studenti. Ukoliko studenti nisu u mogućnosti doći, moraju dati punomoć roditeljima ili punoljetnim članovima obitelji (potpisana i ovjerena punomoć) na temelju koje roditelji ili punoljetni članovi obitelji mogu potpisati ugovor.
 
 
 
                                                                  SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI