Objavljeno: 26.5.2021.

Potpisivanje ugovora o stipendiranju

Važnost obrazovanja i ulaganja u mlade prepoznalo je naše općinsko vijeće i općinski načelnik. U prilog tome govori činjenica da je u proračunu općine Vitez za 2021.g. za stipendije  izdvojeno 150.000,00 KM, 30.000,00 KM više nego prethodnih godina.

Njih 150 su ostvarili pravo na općinsku stipendiju. Stipendiju će primati za razdoblje od 10 mjeseci u mjesečnom iznosu od 100 KM.
U tjeku je potpisivanje ugovora o stipendiranju sa studentima u skladu sa propisanim epidemiološkim mjerama.

Stipendija, iako simbolična, osim finansijske pomoći ima i moralnu potporu koja kaže da zajednica stoji iza njih i da netko vidi trud i zalaganje koje je samom stipendijom nagrađeno.

Svim studentima, dobitnicima općinske stipendije i onima koji će to postati, želimo sve najbolje u budućnosti.

SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI