Objavljeno: 14.7.2021.

Prijem uspješnih sportaša KK “MLADOST” Vitez

Danas je u uredu Općinskog načelnika upriličen prijem uspješnih sportaša Karate kluba “Mladost” Vitez iz Viteza, Larisa Bektaša i Daniela Strukara.
Naime, na državnom prvenstvu za kadete, juniore, U21 seniore i parakaratiste održanom 26. i 27.06.2021. godine, u organizaciji Karate saveza BiH u Bugojnu, zlatnu medalju osvojio je Laris Bešić u kategoriji kate parakaratisti dok je bronzanu medalju osvojio Daniel Strukar u kategoriji borbe seniori U21-68 kg.
Prijemu su, uz trenere Aldina Adilovića i Zenire Bektaš nazočile Marija Grabovac, pomoćnica načelnika za društvene djelatnosti i Marija Jozić, viši stručni suradnik za mlade, nevladin sektor i sport.
U ugodnom ozračju  Općinski načelnik Boris Marjanović čestitao je na ostvarenim rezultatima te uručio prigodne poklone i novčanu nagradu sa željom da i u narednom periodu ostvaruju dobre rezultate na ponos kluba i lokalne zajednice.

 
Služba za društvene djelatnosti