Objavljeno: 16.7.2021.

Pomoć socijalno ugroženim obiteljima

I ove godine kao i prošlih godina Općina Vitez je u proračunu planirala  određena sredstva za pomoć najugroženijim kategorijama stanovništva.

Pomoć se realizira u suradnji sa Centrom za socijalni rad općine Vitez  kroz jednokratne pomoći za tešku materijalnu situaciju,liječenje,stambeno zbrinjavanje i drugo.
U tijeku  je realizacija pomoći za 17 socijalno ugroženih obitelji a vezano za poboljšanje uvjeta življenja i stambenog zbrinjavanja.

Danas je općinski  načelnik Boris Marjanović posjetio obitelj Franjušić te se upoznao sa problemima ove obitelji i tijeku realizacije pomoći istima.
Istaknuo je da u Općini Vitez ima veliki broj obitelji koje nemaju pristojne uvjete za život i kojima je potrebna pomoć te će nastojati i u narednim godinama pomagati najugroženije.
Općinski načelnik ovom prilikom zahvaljuje i brojnim građanima,udrugama građana,firmama,vjerskim i drugim  institucijama koje također daju svoj doprinos kroz  donacije i brinu  o  najugroženijim kategorijama naših sugrađana.

Služba za društvene djelatnosti