Objavljeno: 15.6.2016.

JAVNI POZIV ZA IZBOR KORISNIKA SREDSTAVA „POTICAJI POLJOPRIVREDI“ ZA 2016.GODINU

Pozivaju se svi zainteresirani, fizička i pravna lica, a koji su registrovani u Registar poljioprivrednih proizvođača i gazdinstava  s područja općine Vitez da se mogu prijaviti na javni poziv za izbor korisnika sredstava „ poticaji poljoprivredi“ za 2016.godinu.
Predmet javnog poziva je prikupljanje prijava za odabir kandidata za dodjelu  sredstava sa pozicije transfer „ poticaj poljoprivredi“ utvrđenog Budžetom Općine Vitez za  2016. godinu program utroška sredstava namijenjenih za poticaj poljoprivredi  stavka poticaj primarnoj poljoprivrednoj proizvodnji nove zasade jagodičastog voća  maline u  prolječe 2016. godine i jesen 2015. godine koji imaju zasad ljekovitog bilja u 2016. godini i koji imaju podignut plastenik/staklenik  u 2016 godini. Površine koje se potiču su: za malinu od 1-3 dunuma, ljekovito bilje 1-2 dunuma i plasteničke/stakleničke proizvodnje od 200-300 m².

Za sve detalje i dodatne informacije otvoreni su kontakt telefoni Službe za poduzetništvo i lokalni razvoj Općine Vitez, kontakt osoba      Sivro Jusuf  030 718 217.

OBRAZAC ZA POTICAJ

POMOĆNIK NAČELNIKA

Muhamed Rebihić dipl. ing. maš.