Objavljeno: 12.11.2021.

65.000 KM za projekte općine Vitez

Ministar gospodarstva SBK/KSB Nisvet Hrnjić 10.11.2021.godine posjetio je općine Vitez i Busovača. Tijekom  posjete ministar se sastao sa općinskim načelnicima i predstavnicima nevladinih organizacija koje su aplicirale na Javne pozive.
Ministarstvo je ove godine u općini Vitez podržalo dva projekta ukupne vrijednosti 65.000 KM.
Načelnik općine Vitez Boris Marjanović, potpisao je sa ministrom Nisvetom Hrnjićem Ugovor o implementaciji odobrenih sredstava za sufinanciranje projekata "Izgradnja lokalnih prometnica u poslovnoj zoni PC 96-2, priključna cesta MAT-MAR" u vrijednosti od 61.000 KM.
Ugovor sa ministrom je potpisala i udruga "Volim Vitez", na čijem čelu je predsjednik Marko Lovrinović za projekt "Ekologija zove - akcijom zaštitimo okoliš".

Izvor: www.viteski.ba