Objavljeno: 3.3.2022.

Poziv na edukaciju „Dobra poljoprivredna praksa u uzgoju maline i jagode“

Obavještavaju se svi zainteresirani, fizička i pravna lica s područja općine Vitez, a i šire  da  će u ponedjeljak, 14. 03. 2022. godine u 13:00 sati u sali Općinskog vijeća Vitez  biti održana edukacija: dobra poljoprivredna praksa o uzgoju  maline i jagode.Svi zainteresovani su dobro došli.

Organizator edukacije je Općina Vitez.

Predavač će biti diplomirani inženjer agronomije Amir Kukić.

Sadržaj prezentacije je slijedeći:

- Godišnjak radova,
- Zaštita i ishrana jagode i maline,
- Odgovor na  pitanja iz struke.

Za sve detalje i dodatne informacije otvoren je kontakt telefon Službe za poduzetništvo i lokalni razvoj Općine Vitez, 030 718 217.

POMOĆNIK NAČELNIKA

Muhamed Rebihić dipl. ing. maš.