Objavljeno: 12.4.2022.

IZBOR NAJUSPJEŠNIJIH SPORTAŠA OPĆINE VITEZ ZA 2021. godinu

Manifestacija “Izbor najboljih sportaša Općine Vitez za 2021. godinu” održala se u petak, 08.04.2022. godine u Hotelu “Central” Franšizni centar sa početkom u 18:00 u organizaciji Sportskog saveza Općine Vitez, a pod pokroviteljstvom Općine Vitez.  Odlukom Povjerenstva za Izbor sportaša općine Vitez, za najuspješnijeg sportaša izabran je Danijel Strukar ispred KK “Mladost”, a za najuspješniju sportašicu izabrana je Zenira Bektaš, također ispred KK “Mladost”.
Kao i ranijih godina, nagrade su bile dodijeljene u navedenim kategorijama:

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI POJEDINAČNIH SPORTOVA

  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Danijel Strukar
 NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI EKIPNIH SPORTOVA
  • NK „VITEZ“ Vitez-Emir Baltić
NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI POJEDINAČNIH SPORTOVA
  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Zenira Bektaš
 NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI EKIPNIH SPORTOVA
  • OKK „Vitez“-Laura Mlakić
NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI JUNIORA U POJEDINAČNOM SPORTU
  • KK „IPON“ Vitez-Enis Mehić
NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI JUNIORA U EKIPNOM SPORTU
  • STK „VITEZ“ Vitez-Kemal Beganović
NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI JUNIORKI U POJEDINAČNOM SPORTU
  • STK „VITEZ“ Vitez-Ajna Zlotrg
NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI JUNIORKI U EKIPNOM SPORTU
  • OK „VITEZ“ Vitez-Elizabeta Valjan
NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI KADETA U POJEDINAČNOM SPORTU
  • JUDO KLUB „VITEZ“ Vitez-Darko Čečura
NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI KADETA U EKIPNOM SPORTU
  • NK „ROMARI“ Vitez-David Marković
NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI KADETKINJA U POJEDINAČNOM SPORTU
  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Tea Pavlović
NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI KADETKINJA U EKIPNOM SPORTU
  • OK „VITEZ“ Vitez-Katarina Stojak
NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI PIONIRA U POJEDINAČNOM SPORTU
  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Belmin Spahić
NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI PIONIRA U POJEDINAČNOM SPORTU
  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Edna Jusufbašić
NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI PIONIRA U EKIPNOM SPORTU
  • OK „VITEZ“ Vitez-Manuela Vidović
NAJPERSPEKTIVNII SPORTAŠ
  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Hamza Adilović
NAJPERSPEKTIVNIJA SPORTAŠICA
  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Nadija Žigonja
NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ S TJELESNIM OŠTEĆENJEM
  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Laris Bešić
NAJUSPJEŠNIJI TRENER U KATEGORIJI POJEDINAČNIH SPORTOVA
  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Adnan Hurem
NAJUSPJEŠNIJI TRENER U KATEGORIJI EKIPNIH SPORTOVA
  • STK „VITEZ“ Vitez-Muamer Mehić
 NAJUSPJEŠNIJI VETERAN
  • BICIKLISTIČKI KLUB „VITEZ“ Vitez-Kristijan Rajković
NAJUSPJEŠNIJA SENIORSKA EKIPA U MUŠKOJ KONKURENCIJI
  • NK „VITEZ“ Vitez
NAJUSPJEŠNIJA SENIORSKA EKIPA U ŽENSKOJ KONKURENCIJI
  • STK „VITEZ“ Vitez
 
NAJUSPJEŠNIJA JUNIORSKA EKIPA U MUŠKOJ KONKURENCIJI

  • NK „ROMARI“ Vitez
 NAJUSPJEŠNIJA JUNIORSKA EKIPA U ŽENSKOJ KONKURENCIJI
  • STK „VITEZ“ Vitez
NAJUSPJEŠNIJA KADETSKA EKIPA U MUŠKOJ KONKURENCIJI
  • STK „CM“ Vitez
NAJUSPJEŠNIJA KADETSKA EKIPA U ŽENSKOJ KONKURENCIJI
  • STK „VITEZ“ Vitez
NAJUSPJEŠNIJA PIONIRSKA EKIPA U MUŠKOJ KONKURENCIJI
  • NK „VITEZ“ Vitez
NAJUSPJEŠNIJA PIONIRSKA EKIPA U ŽENSKOJ KONKURENCIJI
  • OKK „Vitez“
NAJUSPJEŠNIJA EKIPA U KATEGORIJI SPORTAŠA S TJELESNIM OŠTEĆENJEM
  • SPORTSKI KLUB INVALIDA SJEDEĆE ODBOJKE „VITEZ“ Vitez
 
NAJUSPJEŠNIJI RADNIK

  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Edin Peskić
 
 
SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI