Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Čestitka povodom Međunarodnog dana žena

U povodu Međunarodnog dana žena, koji se danas obilježava čestitku su uputili općinski načelnik Boris Marjanović i predsjednik Općinskog vijeća Hidajet Sivro.

Poštovane dame, čini nam osobitu čast danas u ime Općine Vitez svima Vama čestitati Međunarodni dan žena, kada slavimo sva Vaša postignuća i uspjehe te se prisjećamo važnosti kontinuiranog zalaganja za ravnopravnost žena i muškaraca.

Rodna ravnopravnost, čemu smo u Općini Vitez duboko predani, jedno je od ključnih načela u našemu radu, jer se upravo kroz to ogleda razvitak društva u cjelini.

U tom svjetlu, posebno imajući u vidu ulogu žena na radnom mjestu, u obitelji i cjelokupnom društvu, želimo da Dan žena provedete u radosti, ljubavi i dobrom zdravlju“, poručili su Marjanović i Sivro.