Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Čestitka povodom Uskrsa

Povodom nadolazećeg blagdana Uskrsa svim Vitežankama i Vitežanima koji proslavljaju ovaj blagdan čestitku su uputili općinski načelnik Boris Marjanović te predsjednik Općinskog vijeća Vitez Hidajet Sivro.

Poštovani sugrađani, u ovo vrijeme Uskrsa, upućujemo Vam iskrene čestitke, kako u osobno, tako i u ime Općine Vitez i Općinskog vijeća. Neka ova sveta proslava bude povod za radost, mir i zajedništvo među svima nama.

Uskrs je vrijeme obnove i nade, vrijeme kada se radujemo novom početku. Neka ovaj blagdan donese obilje radosti, ljubavi i blagoslova u vaše domove i među vaše obitelji. Želimo vam sretan i blagoslovljen Uskrs“ stoji, između ostaloga, u čestitki koju upućuju Marjanović i Sivro.