Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Čestitka u povodu Dana neovisnosti/ nezavisnosti BiH

U povodu Dana neovisnosti/ nezavisnosti Bosne i Hercegovine koji se obilježava sutra, 1.3.2023. godine čestitku svim stanovnicima općine Vitez uputili su općinski načelnik Boris Marjanović te predsjednik Općinskog vijeća Hidajet Sivro.

“Na ovaj praznik prisjećamo se referenduma koji je u BiH održan 1992. godine, kada su se narodi naše države izjasnili da su za suverenu i nezavisnu Bosnu i Hercegovinu, državu ravnopravnih građana, naroda BiH. Imajući u vidu značaj i širinu pitanja iz referenduma te važnost ovoga Dana svima Vitežankama i Vitežanima upućujemo iskrene čestitke povodom Dana neovisnosti/ nezavisnosti BiH uz želju da u vremenu pred nama predano radimo s ciljem razvoja BiH, naše domovine, kao države ravnopravnih naroda, visokog standarda, mira i tolerancije”, stoji u čestitki načelnika Marjanovića i predsjednika Sivre.