Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Članice i članovi HKUD „Topala“ posjetili načelnika Marjanovića

Općinski načelnik Boris Marjanović danas je u posjet primio članove i članice Hrvatskog kulturno- umjetničkog društva „Topala“ iz Nadioka kod Viteza.

Na prijamu se razgovaralo o dosadašnjoj suradnji, koja je ocijenjena kao izuzetno uspješna te je predstavljen plan rada društva za nadolazeće vrijeme.

Ovo društvo, osnovano 2010. godine, prepoznato je kao organizator i sudionik niza kulturno- zabavnih manifestacija širom BiH te im je na tim rezultatima čestitao načelnik Marjanović. Imajući u vidu kako rad HKUD Topala redovito podržava i Općina Vitez predsjednik društva Josip Jukić zahvalio se načelniku Marjanoviću uz iskazivanje očekivanja da će njihov rad i u budućem vremenu biti prepoznat.