Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Dom zdravlja Vitez nabavio novo vrijedno vozilo

Javna ustanova Dom zdravlja Vitez nabavila je novo vrijedno vozilo, koje će u budućem radu biti od velike koristi, prije svega za pacijente koji se redovito upućuju na dijalizu.

Ovo vozilo, vrijedno oko 90 000 KM nabavljeno je zahvaljujući Ministarstvu zdravstva i socijalne politike KSB, koje je izdvojilo cjelokupan potreban iznos. Inače, radi se trećem novom vozilu koje je stiglo u Dom zdravlja u svega šest mjeseci čime je u velikoj mjeri obnovljen vozni park ove ustanove.

Povodom primopredaje vozila Dom zdravlja i ravnateljicu Anu Šimunović posjetili su općinski načelnik Boris Marjanović, predsjednik Općinskog vijeća Hidajet Sivro te ministar zdravstva i socijalne politike KSB Anto Matić. Razgovaralo se svim aspektima rada Doma zdravlja, a je posebno naglašena aktivnost vezana za gradnju nove lamele Doma zdravlja u Vitezu. Ocijenjeno je kako će nova lamela u značajnoj mjeri unaprijediti stupanj usluga za sve pacijente te da je nužno intenzivirati aktivnosti na gradnji ovoga objekta.