Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Dres Rukometne akademije Vitez uručen načelniku Marjanoviću

Danas je općinskog načelnika Borisa Marjanovića posjetilo izaslanstvo Rukometne akademije Vitez u kojemu je bio trener iz kluba Mario Filipović te kapetani tri selekcije Akademije Magdalena Papić, Mihaela Bobaš i Mateo Šantić.

Tijekom sastanka Marjanović je čestitao Akademiji petu obljetnicu postojanja koja se obilježava ovoga tjedna te je izrazio potporu projektima koje ovaj klub provodi. Kao znak zahvalnosti načelniku je uručen dres Rukometne akademije Vitez s brojem 10 te je istaknuto kako je posljednja nabavka sportske opreme izvršena upravo zahvaljujući potpori Općine Vitez.

Inače, Rukometna akademija, kako je kazano na sastanku, broji više od 80 članova te su posebno ponosi na žensku kadetsku selekciju koja je prošle sezone osvojila peto mjesto u BiH, a u dosadašnjem dijelu sezone sve starosne kategorije bilježe zapažene rezultate u ligaškim natjecanjima matičnih saveza i nalaze se u vrhu prvenstvenog poretka.