Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom raspisao dva javna poziva

Fond za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba sa invaliditetom raspisao je dva javna poziva.

Kako bi ova informacija došla do što većeg broja poslodavaca koji žele zaposliti osobe sa minimalno 60% invaliditeta te osoba sa invaliditetom koje imaju potrebu za zapošljavanjem/samozapošljavanjem u nastavku objavljujemo navedene pozive.

–              Javni poziv za dodjelu novčanog stimulansa u 2023. godinu za novo zapošljavanje osoba sa invaliditetom, možete preuzeti ovdje:       JAVNI POZIV za dodjelu novčanog stimulansa za novo zapošljavanje osoba sa invaliditetom u 2023. godini | FPRZOI (fond.ba)

–              Javni poziv za dodjelu sredstava za finansiranje I sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti osoba sa invaliditetom u 2023. godini, možete preuzeti ovdje:    JAVNI POZIV za dodjelu sredstava za finansiranje i sufinansiranje programa održivosti zaposlenosti, razvoja privrednih društava za zapošljavanje osoba sa invaliditetom i zaštitnih radionica u 2023. godini | FPRZOI (fond.ba)