Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Gradonačelnik Hrvatske Kostajnice Bišćan posjetio Općinu Vitez i općinskog načelnika Marjanovića

Proteklih dana u općini Vitez boravilo je izaslanstvo Grada Hrvatska Kostajnica na čelu s gradonačelnikom Daliborom Bišćanom, koji je službeno posjetio Općinu Vitez i razgovarao s općinskim načelnikom Borisom Marjanovićem.

Bišćan i Marjanović su izrazili zadovoljstvo zbog prilike za međusobno upoznavanje i razgovor o mogućim oblicima suradnje. Glavne točke razgovora obuhvatile su gospodarsku suradnju, kulturu, turizam i druge projekte koji bi mogli koristiti objema stranama.

Također, istaknuto je kako Grad Hrvatska Kostajnica ima kvalitetnu suradnju i s udrugama civilnog društva iz općine Vitez kroz implementiranje projekata prekogranične suradnje koji su podržani i od Vlade Republike Hrvatske te Ministarstva regionalnog razvitka i fondova Europske unije.

„Ovaj susret otvara nove mogućnosti za daljnje povezivanje i zajednički rad u cilju unapređenja životnih uvjeta građana, poticanja gospodarskog rasta te promocije kulturnih i turističkih resursa“, zajednički je zaključeno na sastanku.