Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Isplaćene sve stipendije Općine Vitez, studentima uplaćeno 159 000 KM

Nakon što su prije dva dana potpisani ugovori sa 159 stipendista Općine Vitez danas su na račune korisnika uplaćene stipendije u cijelosti, dakle po 1 000 KM za jednog studenta, ukupno 159 000 KM.

Podsjetimo, ove godine Općina stipendira najviše studenata do sada, a posebno je važno naglasiti kako su stipendiju dobili svi studenti koji su aplicirali i koji su zadovoljili osnovne uvjete iz javnog natječaja.

„Ove godine kroz Proračun smo izdvojili veći iznos nego je to bilo ranijih godina, a sve iz razloga jer želimo da svaki student iz Viteza, koji zadovoljava osnovne uvjete za dodjelu stipendije i dobije stipendiju“, istaknuo je prilikom dodjele stipendija općinski načelnik Marjanović.