Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Izaslanstvo Općine Vitez posjetilo grad Popovaču

Izaslanstvo Općine Vitez, predvođeno općinskim načelnikom Borisom Marjanovićem, posjetilo je grad Popovaču povodom obilježavanja dana grada Popovače.


Na svećanoj sjednici, zvanicama se obratio i općinski načelnik, Boris Marjanović. Nakon uvodnog pozdrava, općinski načelnik se osvrnuo na dosadašnju suradnju općine Vitez i grada Popovače. Napomenuo je kako se suradnja temelji prvenstveno na gospodarskim aspektima, ali i na sportskim i kulturnim. Osvrnuo se i na protekli period koji je obilježila pandemija Corona virusa, koja je uzrokovala otežano odvijanje svih procesa kako u BiH tako i u Republici Hrvatskoj.
Uz iskrene čestitke povodom Dana grada Popovače, načelnik je iskazao zadovoljstvo dosadašnjom suradnjom te očekuje nastavak iste u narednom periodu.