Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Javni poziv građanima za izražavanje interesa za sudjelovanje u izradi strategije omladinske politike

Općina Vitez poziva zainteresirane građane, mlade, članove i članice organizacija civilnog društva (OCD) koje imaju sjedište na području općine Vitez, da se prijave za sudjelovanje u procesu izrade Strategije omladinske politike za razdoblje 2023.-2030. godine.

Cilj Javnog poziva je da se kroz sudjelovanje i doprinos svih zainteresiranih sudionika poboljša sadržaj Strategije omladinske politike za navedeno razdoblje.

Ovaj Javni poziv otvoren je do ponedjeljka, 6.3.2023. godine do 12:00, a zainteresirani se mogu prijaviti Službi za društvene djelatnosti putem sljedećih elektronskih adresa: marija.grabovac@opcinavitez.info ili marija.jozic@opcinavitez.info. Prijava treba sadržavati kratku biografiju (CV).