Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Javni poziv za sudjelovanje na glazbenim i likovnim radionicama

U sklopu projekta „Jačanje uloge mjesnih zajednica u BiH“ II faza koji je zajednički projekat Vlade Švicarske i Švedske, koji realizira Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP) sprovodit će se Projekat pod nazivom „Psihološko osnaživanje žena, zapostavljenje mentalnog zdravlja mladih, vršnjačko nasilje, glazbene i likovne radionice za najmlađe“. Radionice će se održavati u Društvenom centru u Vitezu jednom tjedno sljedeća tri mjeseca. Planirane aktivnosti će se realizirati do 31.01.2024. godine. Polaznici glazbenih i likovnih radionica su najmlađi članovi našeg društva, djeca od 4 do 10 godina.

Za glazbene i likovne radionice pozivamo roditelje da prijave svoju djecu za sudjelovanje. Potrebno je dostaviti ime i prezime djeteta, ime jednog roditelja i datum rođenja. Broj djece je ograničen. Svi zainteresirani mogu se prijaviti ili pitati za dodatne informacije na e-mail: marija.jozic@opcinavitez.info ili na broj telefona: 030/718 206. Rok za prijavu je petak, 03.11.2023. godine do 15:00.