Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Javni poziv za sudjelovanje na radionici

Ovim putem obavještavamo javnost da će se u sklopu projekta „Razvoj obrtnika ključan za ostanak mladih i poduzetnih ljudi u BiH“ koji je podržan kroz zajedničku grant shemu koju implementiraju Federalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta i Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP) u BiH u okviru projekta „Boljom upravom do bržeg ekonomskog rasta“ održati besplatna radionica na temu:  „Digitalizacija poslovanja“

Radionica će biti održana u ponedjeljak. 12.2.2024. godine s početkom u 10:00 sati u Kongresnoj dvorani Hotela Adriale u Kreševu, Kraljice Katarine bb. Online susret će se održati po dogovoru 7 do 10 dana nakon susreta uživo gdje će polaznici raditi na izradi godišnjeg plana aktivnosti.

DOKUMENTI U SVEZI S OVIM POZIVOM ZA PREUZIMANJE:

Javni poziv

Izjava o ispunjavanju uvjeta