Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Javni poziv za sudjelovanje u programu obilježavanja Dana općine Vitez u 2024. godini

Povodom obilježavanja Dana općine Vitez, 28.4.2024. godine, općinski načelnik poziva sve javne ustanove, nevladine organizacije, udruge/udruženja građana, sportske klubove, gospodarske subjekte, neformalne grupe građana, pojedince i sve zainteresirane da se uključe u  kreiranje  Programa obilježavanja Dana Općine Vitez.

Planirane programske aktivnosti (kulturne, sportske i drugog karaktera) trajat će od 13.4. do 6.5.2024. godine.

         Svi zainteresirani svoje prijedloge za sudjelovanje u programu, mogu dostaviti Službi za društvene djelatnosti putem protokola Općine Vitez sa naznakom “Obilježavanje Dana općine Vitez’’ ili na e-mail: katica.radman@opcinavitez.info.

Prijedlog treba sadržavati kratak sadržaj aktivnosti, lokaciju, vrijeme održavanja, broj sudionika, kontakt osobu (telefon ili e-mail adresu), i treba  biti dostavljen najkasnije do 25.03.2024. godine. Povjerenstvo  će razmotriti sve prijave i sačiniti  program obilježavanja. Općina Vitez će shodno mogućnostima proračuna sufinancirati određene programe i događaje.