Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Ministarstvo gospodarstva KSB: Poziv za samozapošljavanje

Ministarstvo gospodarstva Kantona Središnja Bosna objavljuje javni poziv za samozapošljavanje fizičkih osoba koja su u procesu registracije novog obrta za period na 12 mjeseci u mjesečnom iznosu od 600,00 KM i za refundaciju dijela troškova za pokretanje obrta u mjesečnom iznosu od 50,00 KM.

Pravo na podnošenje prijave na javni poziv imaju fizičke osobe, koja se nalaze u procesu osnivanja novog obrta i koja se nalaze na evidenciji nezaposlenih osoba kod Službe za zapošljavanje Kantona Središnja Bosna na dan objave Javnog poziva.

Javni poziv i ostala dokumentacija nalaze su u nastavku:

Javni poziv Ministarstva privrede/gospodarstva
Biznis plan – obrazac
Izjava o namjenskom korištenju sredstava

 

Služba za poduzetništvo