Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Na Gradskom trgu zajedno plesalo više od 100 djece i mladih

Sportski plesni centar LDF Vitez je danas u Vitezu, na Gradskom trgu održao odličan performans gdje je zajedno plesalo oko 110 sudionika, maturanata, djece i mladih iz ranjivih skupina društva, kao i mladih koji su se priključili naknadno u edukaciji u ovom projektu.

Tim povodom nazočne su pozdravili općinski načelnik Boris Marjanović te voditelj LDF Vitez Dejan Brkić, koji je načelniku uručio i zahvalnicu. Ovaj projekt financiran je kroz Regionalni program lokalne demokracije na Zapadnom Balkanu 2 (ReLOaD 2), kojeg provodi UNDP, a financira Europska unija. Dodatno je projekt sufinancirala i Općina Vitez.

Projekt su pratili brojni Vitežani kao i predstavnici medija te nekoliko TV kuća.

Ranije je kao dio programa obuke izvršena edukacija iz plesova uz omiljene pjesme i glazbene žanrove.