Načelnik Boris Marjanović primio predstavnike OSCE-a
Načelnik Općine Vitez Boris Marjanović u svome uredu upriličio je prijem za predstavnike Misije OSCE-a u Bosni i Hercegovini, Terenskog ureda Travnik, predvođene voditeljicom ureda Magdalenom Stanczyk.
Sastanku je nazočio i predsjednik Općinskog vijeća Vitez Nerman Ramić, a tijekom razgovora razmatrane su teme od značaja za lokalnu zajednicu, funkcioniranje institucija lokalne samouprave, kao i nastavak suradnje između Općine Vitez i Misije OSCE-a u Bosni i Hercegovini.
Poseban naglasak stavljen je na jačanje institucionalne suradnje, društvene kohezije, transparentnosti rada lokalne uprave te podršku projektima koji doprinose razvoju zajednice i unapređenju kvalitete života građana.
Sudionici sastanka izrazili su spremnost za nastavak kvalitetne komunikacije i suradnje na budućim projektima i aktivnostima od zajedničkog interesa.