Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Načelnik Boris Marjanović se sastao s predstavnicima HKD Napredak Vitez Gordanom Mišković i Zoranom Kupreškićem

Danas se općinski načelnik Boris Marjanović sastao s predstavnicima Hrvatskog kulturnog društva Napredak podružnica Vitez Gordanom Mišković i Zoranom Kupreškićem.

Tijekom sastanka razgovarali su o radu Napretka u Vitezu te suradnji s Općinom Vitez, koja je, složili su se sugovornici, izuzeto dobra na obostrano zadovoljstvo. Također, općinski načelnik Marjanović iskoristio se prigodom te je Gordani Mišković čestitao na nedavnom izboru u Središnju upravu HKD Napredak čime je potvrđen kvalitetan rad i prepoznatljivost viteške podružnice.

Predstavnici Napretka informirali su načelnika o planiranim budućim aktivnostima, radu svih sekcija te istaknuli zahvalnost za dosadašnju potporu.