Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Načelnik Marjanović i predsjednik Sivro čestitali Dan neovisnosti/ nezavisnosti Bosne i Hercegovine

Svim stanovnicima općine Vitez povodom sutrašnjeg obilježavanja Dana neovisnosti/ nezavisnosti Bosne i Hercegovine zajedničku čestitku uputili su općinski načelnik Boris Marjanović i predsjednik Općinskog vijeća Hidajet Sivro.

„Ovaj dan, kada se prisjećamo referendumskog pitanja u kojemu su se narodi Bosne i Hercegovine dominantno izjasnili da su za suverenu i nezavisnu Bosnu i Hercegovinu, državu ravnopravnih građana i naroda BiH, snažan je podsjetnik na istinske vrijednosti i bogatstvo naše države, koja je 1.3.1992. godine stala na bespovratan put neovisnosti i jačanja demokratskih normi. Imajuću u vidu značaj ovoga praznika svim Vitežankama i Vitežanima upućujemo iskrene čestitke povodom Dana neovisnosti/ nezavisnosti BiH uz želju da u budućem periodu i dalje ustrajno djelujemo s ciljem razvoja BiH, naše domovine, kao države ravnopravnih naroda, visokog standarda, mira i tolerancije”, navedeno je čestitki načelnika Marjanovića i predsjednika Sivre.