Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Načelnik Marjanović posjetio udruge branitelja i invalida Domovinskog rata liječenih od PTSP-a

Općinski načelnik Boris Marjanović posjetio je jučer novootvorene prostorije u Vitezu, u kojima je od prije nekoliko tjedana sjedište dvaju udruga branitelja i invalida Domovinskog rata liječenih od PTSP-a, općinske i županijske.

Tom prigodom Marjanović je razgovarao s predsjednikom općinske udruge Antom Perkovićem i županijske udruge Draganom Miškovićem. Bilo je riječi o problematici ove skupine razvojačenih branitelja te izazovima u budućem radu.

Perković i Mišković su kazali kako rad ovih udruga uvelike pomaže Općine Vitez i načelnik Marjanović te su istaknuli veliki doprinos adaptaciji prostorija Središnjeg državnog ureda Vlade RH za Hrvate izvan Republike Hrvatske. Ured se nalazi u ulici Petra Svačića (zgrada Banjalučanka) i u njemu pripadnici ove populacije mogu potražiti potporu i kroz razgovor unutar tijela udruge pokušati ostvariti svoja prava.