Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Načelnik Marjanović primio članove PS Krčevljani, istaknuli zahvalnost na dosadašnjoj potpori

Danas je općinski načelnik Boris Marjanović na službeni sastanak primio predstavnike Pjevačke skupine „Krčevljani“ gdje se razgovaralo o dosadašnjoj suradnji te budućim aktivnostima.

S time u vezi, iz ove skupine posebno su zahvalili načelniku na dosadašnjoj nesebičnoj potpori, a koje se ogleda i u generalnom pokroviteljstvu manifestacije 12. Dani kazandžija i izvornog bećarca koja je nedavno održana u Krčevinama kod Viteza, a okupila je više tisuća posjetitelja.

Načelnik Marjanović obećao je i buduću potporu aktivnostima ove skupine, koja je, kako je rekao, postala jedan od prepoznatljivih brendova općine Vitez kada je u pitanju promicanje i njegovanje kulturno- povijesne baštine viteškog kraja.