Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Načelnik Marjanović primio karataše Mladosti, nagradio ih za medalje s prvenstva BiH

Danas je općinski načelnik Boris Marjanović primio u službeni prijem karataše Mladosti iz Viteza, koji su na nedavno održanom prvenstvu BiH ostvarili zapažene rezultate osvojivši dva prva i jedno drugo mjesto.

Prijemu su uz načelnika nazočili i predsjednik Općinskog vijeća Vitez Hidajet Sivro i pomoćnica načelnika za društvene djelatnosti Marija Grabovac, dok su u ime KK „Mladost“ nazočili uspješni karataši u pratnji trenera Aldina Adilovića.

Na spomenutom prvenstvu zlatne medalje osvojili su Ismail Đidić i Vedad Đidić, dok je srebrna bila Tea Pavlović.

Za ovaj vrijedan rezultat na natjecanju gdje je nastupilo 483 karataša iz 90 klubova financijskim nagradama te čestitkama nagradio ih je načelnik Marjanović uz obećanje kako će Općina Vitez i dalje pratiti rad ovoga, ali i drugih sportskih kolektiva iz Viteza.