Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Načelnik Marjanović primio nadarenog učenika MSŠ Vitez Ajnura Idrizovića

Načelnik Općine Vitez Boris Marjanović danas je, uz predsjednika Općinskog vijeća Viteza Hidajeta Sivru službeno primio Ajnura Idrizovića, nadarenog učenika Mješovite srednje škole Vitez.


U pratnji učenika Idrizovića bila je Larisa Hrnjić, pedagoginja MSŠ Vitez. Ajnur Idrizović je proteklog mjeseca sudjelovao na STEM Youth Campu koji je održan u Konjicu, gdje se okupilo 48 najtalentiranijih učenika. Tijekom boravka u kampu, pored toga što je upoznao nove kolege, imao je priliku kroz razna predavanja i radionice postati sudionik „susreta učenika sa znanosti“ i tako stvoriti pretpostavku da u budućnosti postane prestižni istraživač.

Načelnik Marjanović čestitao je Idrizoviću i osoblju MSŠ Vitez na ovom zapaženom rezultatu, ali i svim ostalim postignućima koja se kontinuirano ostvaruju. Načelnik je, kao i predsjednik Sivro, obećao kako će Općina Vitez podržavati nadarene učenike, a posebno one koji su opredijeljeni za znanstveno-istraživački rad.