Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Načelnik Marjanović primio predstavnike HKD Napredak podružnica Vitez, potpora radu i djelovanju Društva u Vitezu

Danas je općinski načelnik Boris Marjanović u službeni posjet primio vodstvo Hrvatskog kulturnog društva Napredak podružnica Vitez. Izaslanstvo Napretka predvodila je predsjednica Gordana Mišković, ujedno članica Središnje uprave Društva, a s njom su bili i dopredsjednik HKD Napredak Vitez Zoran Kupreškić te član Upravnog odbora Alojz Mlakić.

Gordana Mišković zahvalila je načelniku na dosadašnjoj potpori te istaknula vrlo dobru suradnju s načelnikom Marjanovićem i Općinom Vitez u cijelosti. Također, detaljno je prezentirala planove podružnice za 2024. godinu kao i težišta u dosadašnjem radu.

Načelnik Marjanović, zahvalivši na posjetu naglasio je važnu ulogu koju ovo Društvo ima, ne samo u općini Vitez nego i u cijeloj Bosni i Hercegovini i to kroz njegovanje tradicije, baštine i stipendiranje mladih i nadarenih učenika i studenata. „S time u vezi, potpora napretkovim aktivnostima u Vitezu i u budućem vremenu neće izostati“, istaknuo je Marjanović.