Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Načelnik Marjanović razgovarao s predstavnicima Udruge sportskih ribolovaca Vitez

Danas je općinski načelnik Boris Marjanović u svome uredu primio predstavnike Udruge sportskih ribolovaca Vitez na čelu s predsjednikom Draganom Jonjićem.

Tema sastanka se, prije svega, odnosila na nedavno ispuštanje akumulacije kod MHE Vitez 1. Kako su naveli tijekom sastanka iz USR Vitez „pričinjenu štetu je gotovo nemoguće sanirati, a za djelomično saniranje bit će potrebno barem nekoliko godina“.

Udruga sportskih ribolovaca Vitez, kao nositelj ribolovnog prava na području općine Vitez obratila se nadležnim kantonalnim i federalnim inspekcijama te Ministarstvu unutrašnjih poslova KSB.

Načelnik Marjanović je obećao kako će u narednom vremenskom periodu i dalje biti potpora radu USR Vitez, njihovim aktivnostima i rješavanju ovoga problema te stoji na raspolaganju za svaki vid pomoći ovom društvu i njegovim članovima.