Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Načelnik Marjanović uručio nagrade najboljim ekipama “Sportisimo futsal lige“

Jučer je Gradskoj sportskoj dvorani u Vitezu odigrana završnica “Sportisimo futsal lige“ u organizaciji Nogometnog saveza Kantona Središnja Bosna. Uzrasti koji su se natjecali bili su predpioniri, cicibani i pjetlići. Sudjelovalo je 14 momčadi u navedene tri selekcije te ukupno 680 mališana. Prethodne godine 240 djece igralo je navedenu ligu, što je pokazatelj rada i zalaganja organizatora da natjecanje podignu na najvišu razinu i omoguće da što više djece sudjeluje u ligi.

Liga je osmišljena na način da svaki mališan u ovim uzrastima igra utakmicu subotom ili nedjeljom, a natjecanje u konačnici nema pobjednika, nego najefikasnije ekipe su igrale završnicu na kojoj je svakom od sudionika dodijeljena zlatna medalja za sudjelovanje, a nagrade je uručio općinski načelnik Boris Marjanović.