Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

NAJAVA: Završna svečanost JU Dječji vrtić Vitez

Iz Javne ustanove Dječji vrtić Vitez pozivaju na završnu svečanost za pedagošku 2023/2024. godinu. Ovaj poseban događaj bit će održan u srijedu, 19.6.2024. s početkom u 18:00 u Gradskoj sportskoj dvorani Vitez.
“Očekuje nas bogat program koji su naši mališani marljivo pripremali tijekom cijele godine. Svečanost će uključivati razne plesne i glazbene točke, dramske predstave i recitacije. Ovaj događaj je prilika da se zajedno radujemo postignućima naše djece i obilježimo kraj još jedne uspješne godine u našem vrtiću”, stoji u pozivu iz ove Javne ustanove.
Pozivaju sve roditelje, prijatelje, lokalnu zajednicu u cijelosti, kao i predstavnike medija da im se pridruže i podrže najmlađe. “Vaša prisutnost i podrška bit će nam od velikog značaja”, zaključeno je u pozivu.