Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Nastavak ulaganja u poslovne zone: Počeli radovi na asfaltiranju nove servisne prometnice

Općina Vitez u ranijem vremenu uložila je znatna financijska sredstva kako bi izgradila niz novih kilometara u poslovnim zonama, prije svega u Poslovnom centru 96 i 96-II, a ulaganja na ovome polju nastavljaju se u tekućoj godini.

Tako je danas u danas uveden izvođač radova, tvrtka „Adžić-asfalt“ d.o.o. s kojom je općinski načelnik Boris Marjanović sklopio ugovor za izvođenje radova na izgradnji lokalne prometnice „T-4“. Vrijednost radova iznosi 94.003,65 KM sa PDV-om, a 33.000 KM za ovaj projekt Općina je osigurala kroz javni poziv Kantona Središnja Bosna. Ostatak iznosa su sredstva općinskog proračuna. Ukupna duljina ove prometnice je oko 130 metara, a bit će izgrađena i pješačka staza.

Također, isti izvođač uskoro će izvesti radove te sanirati dijelove oštećene ceste u Poslovnoj zoni Divjak, na dionici prema Bogneru. Ugovorena vrijednost radova je 10.146,46 KM, a u potpunosti ga  financira iz Općina Vitez.