Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Nastavljeni radovi rekonstrukcije kanalizacijske i vodovodne mreže u urbanom području

Ovoga tjedna u posao je uvedeno poduzeće „Atlas-d“ d.o.o. Visoko koje vrši radove na rekonstrukciji kanalizacijske mreže urbanog područja (dionica 4) na području općine Vitez- LOT 2, ulica Josipa Kurevije.

Ovim radovima, koji za cilj imaju poboljšanje uvjete života stanovnika općine Vitez, dobit će se cjelina u dijelu grada, na potezu od Općine Vitez do osnovnih škola, koja ima u potpunosti odvojene i rekonstruirane sustave odvodnje fekalnih i oborinskih voda. Vrijednost ovih radova, koji se financiraju iz Proračuna Općine Vitez, iznosi 61.380,13 KM.

U sklopu radova rekonstrukcije kanalizacijske mreže JKP „Vitkom“ d.o.o. Vitez izvršit će rekonstrukciju vodovodne mreže na spomenutoj lokaciji, a nakon svih radova sanirat će se i prometnica.