Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Novogodišnja čestitka načelnika Marjanovića i predsjednika OV Sivre

U povodu nastupajuće Nove godine čestitku svim stanovnicima Općine Vitez uputili su općinski načelnik Boris Marjanović i predsjednik Općinskog vijeća Hidajet Sivro.

„Svim stanovnicima naše Općine u 2024. godini želimo prije svega dobro zdravlje, osobni uspjeh, radost i mir. Nadamo se kako će naredna godina biti obilježena sa što više afirmativnih činjenica, kvalitetnih i razvojnih projekata na korist naše cjelokupne zajednice.
Uređena i napredna lokalna zajednica kao mjesto ravnomjernog razvitka svakog dijela naše općine bit će i u 2024. godini naša vizija te će naši napori biti usmjereni ka tome da svakoj Vitežanki i svakom Vitežaninu osiguramo što kvalitetniji i ugodniji život.

Dragi naši sugrađani želimo Vam sretnu i uspješnu Novu godinu“, navedeno je u novogodišnjoj čestitki Marjanovića i Sivre.