Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Obavijest iz JKP “Vitkom” o provođenju Mjera redukcije korištenja vode

Obaviještavamo naše cijenjene korisnike usluge isporuke pitke vode da će se zbog povećane potrošnje vode u narednom periodu sukladno objavljenim Mjerama redukcije korištenja vode broj:01-3708/22. od 22.06.2022.godine provoditi kontrola poštivanja istih.

Kontrola  poštivanja navedenih Mjera vršiti će se u jutarnjim i večernjim satima u suradnji sa nadležnom općinskom Inspekcijom.
Ovim putem pozivamo korisnike naših usluga koji se snabdijevaju pitkom vodom sa izvorišta “Kremenik” i izvorišta “Ilidža” na racionalno korištenje pitke vode, a Vitkom d.o.o. Vitez će kao i do sada činiti sve kako bi sustav vodosnabdjevanja ostao stabilan,  a pitka voda dostupna svakom našem korisniku usluge 24 sata.
Hvala na razumijevanju.

JKP “VITKOM” d.o.o. Vitez