Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Obavijest o početku radova u ulici Petra Svačića

Odabrani izvođač radova, sukladno ugovornim obvezama, sutra će (četvrtak, 19.10.2023. godine) krenuti s radovima na popločavanju površina u gradskoj zoni i to u ulici Petra Svačića u krugu zgrade Vučjak.

Ovim aktivnostima uljepšat će se parking prostor i površine u krugu stambenih zgrada u ovoj ulici te s time u vezi iz Općine Vitez i iz poduzeća koje izvodi radove mole stanare ranije navedene zgrade te korisnike poslovnih prostora da vozila ne parkiraju ispred zgrade Vučjaci dok traju radovi.

Ukupna vrijednost ovoga projekta je 16.942,77 KM sa PDV-om, a izvođač radova je poduzeće „SIGMA-SK“ d.o.o. Zenica. Rok za izvođenje radova je maksimalno 30 radnih dana od dana uvođenja u posao.