Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Od danas teče rok za prijavu na Javni poziv za dodjelu sredstava u cilju ublažavanja negativnog socio-ekonomskog utjecaja energetske krize

Federalni ministar rada i socijalne politike objavljuje Javni poziv za dodjelu sredstava s pozicije tekućeg transfera drugim razinama vlasti i fondovima – podrška europske unije Bosni i Hercegovini u cilju ublažavanja negativnog socio-ekonomskog utjecaja energetske krize

Predmet Javnog poziva je dodjela sredstava s pozicije Tekućeg transfera drugim razinama vlasti i fondovima – Podrška Europske unije Bosni i Hercegovini u cilju ublažavanja negativnog socioekonomskog utjecaja energetske krize u ukupnom iznosu od 64.534.646,00 KM (slovima: šezdeset četiri milijuna pet stotina trideset i četiri tisuće šeststotima četrdeset i šest konvertibilnih maraka).

Prijave se podnose jedinicama lokalne samouprave (općinama i gradovima) prema mjestu prebivališta domaćinstva/kućanstva u periodu od 23.10.2023. godine do zaključno s 10.11.2023. godine.

Kada su u pitanju potencijalni aplikanti iz općine Vitez važno je dodati kako sve dodatne informacije mogu dobiti u šalter Sali Općine Vitez ili na brojeve telefona: 030/718-224, 030/718-243, 030/718-236.

Tekst Javnog poziva (PDF)

Prijavni obrazac (DOCX)